Trinion CRM (1.0.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Description
ro: Descriere

en: Currency
ro: Monedă

en: Action
ro: Acțiune

en: On
ro: Pornit

en: File
ro: Fișier

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: All
ro: Toate

en: Post
ro: Postare

en: Off
ro: Oprit

en: Contacts
ro: Contacte

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Customer
ro: Client

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: Company
ro: Companie

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full name
ro: Numele complet

en: Approved
ro: Aprobat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Company name
ro: Nume companie

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Link to the entity
ro: Legătură către entitate
