Trinion CRM (1.0.0) - en to se translation catalogue (11 entries)

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Text
se: Teaksta

en: All
se: Buot

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre
