Trinion CRM (1.0.0) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: On
th: เปิด

en: File
th: ไฟล์

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: Text
th: ข้อความ

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Customer
th: ลูกค้า

en: Address
th: ที่อยู่

en: Company
th: บริษัท

en: Full name
th: ชื่อเต็ม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
