Trinion CRM (1.0.2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Description
af: Beskrywing

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Contact
af: Kontak

en: All
af: Alle

en: Post
af: Posstuk

en: Comment
af: Kommentaar

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
