Trinion CRM (1.0.2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Status
be: Статус

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Description
be: Апісанне

en: Action
be: Дзеянне

en: On
be: На

en: File
be: Файл

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Number
be: Нумар

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Contact
be: Кантакт

en: All
be: Усе

en: Post
be: Допіс

en: Logo
be: Лагатып

en: Comment
be: Каментар

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Full name
be: Поўнае імя

en: Apply
be: Ужыць
