Trinion CRM (1.0.2) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Date
bs: Datum

en: Number
bs: Broj

en: Name
bs: Ime

en: Text
bs: Tekst

en: Contact
bs: Kontakt

en: All
bs: Sve

en: Post
bs: Članak

en: Comment
bs: Komentar

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
