Trinion CRM (1.0.2) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Currency
cs: Měna

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Number
cs: Číslo

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Total
cs: Celkem

en: Contact
cs: Kontakt

en: All
cs: Vše

en: Post
cs: Příspěvek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Customer
cs: Zákazník

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: Company
cs: Společnost

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Approved
cs: Schváleno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Link to the entity
cs: Odkaz na entitu
