Trinion CRM (1.0.2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Action
jv: Aksi

en: File
jv: Berkas

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Number
jv: Angka

en: Name
jv: Jeneng

en: Default
jv: Gawan

en: Text
jv: Teks

en: Contact
jv: Kontak

en: All
jv: Kabèh

en: Comment
jv: Komèntar

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
