Trinion CRM (1.0.2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Action
kk: Әрекет

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Contact
kk: Контакттау

en: All
kk: Барлық

en: Post
kk: Жазба

en: Logo
kk: Логотип

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Full name
kk: Толық аты
