Trinion CRM (1.0.2) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Description
ml: വിവരണം

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: On
ml: ഓൺ

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Name
ml: പേര്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
