Trinion CRM (1.0.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: File
mn: Файл

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Number
mn: Дугаар

en: Name
mn: Нэр

en: Default
mn: Анхны утга

en: Text
mn: Текст

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: All
mn: Бүгд

en: Post
mn: Бичлэг

en: Logo
mn: Лого

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл
