Trinion CRM (1.0.2) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Approved
my: ခွင့်ပြုပြီး

en: - All -
my: - အားလုံး -
