Trinion CRM (1.0.2) - en to pl translation catalogue (39 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Currency
pl: Waluta

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: Contact
pl: Kontakt

en: All
pl: Wszystko

en: Post
pl: Wpis

en: Off
pl: Wyłączony

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Comment
pl: Komentarz

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Customer
pl: Klient

en: Address
pl: Adres

en: Desc
pl: Malejąco

en: Company
pl: Firma

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Organization
pl: Organizacja

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Organizations
pl: Organizacje

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Bank account
pl: Konto bankowe

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Link to the entity
pl: Odnośnik do encji
