Trinion CRM (1.0.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Action
ps: چار

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: All
ps: ټول

en: Comment
ps: تبصره

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Approved
ps: منل شوي

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
