Trinion CRM (1.0.2) - en to ru translation catalogue (51 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Description
ru: Описание

en: Currency
ru: Валюта

en: Action
ru: Действие

en: On
ru: Вкл

en: File
ru: Файл

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Name
ru: Название

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Total
ru: Итого

en: Contact
ru: Контакт

en: All
ru: Все

en: Post
ru: Сообщение

en: Logo
ru: Логотип

en: Off
ru: Выкл

en: Contacts
ru: Контакты

en: Comment
ru: Комментарий

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Vendor
ru: Поставщик

en: Customer
ru: Покупатель

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: Company
ru: Компания

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Full name
ru: Полное имя

en: Approved
ru: Одобрено

en: Apply
ru: Применить

en: Organization
ru: Организация

en: Offset
ru: Пропустить

en: Company name
ru: Название компании

en: Leads
ru: Лиды

en: Organizations
ru: Организации

en: Bank
ru: Банк

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Deal
ru: Сделка

en: Responsible
ru: Ответственный

en: List is empty
ru: Список пуст

en: Bank accounts
ru: Счета в банках

en: Discount percent
ru: % скидки

en: Deals
ru: Сделки

en: Link to the entity
ru: Ссылка на сущность

en: Companies
ru: Компании

en: On page
ru: На странице
