Trinion CRM (1.0.2) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: E-mail
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Description
si: විස්තරය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: File
si: ගොනුව

en: Date
si: දිනය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Text
si: වගන්ති

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
