Trinion CRM (1.0.2) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Description
ug: بايانى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Number
ug: سان

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Text
ug: تېكىست

en: All
ug: ھەممە

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: ,
ug: ،

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
