Trinion CRM (1.0.3) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Number
fa: عدد

en: Contact
fa: تماس

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Contacts
fa: مخاطبین

en: Promoted to front page
fa: نمایش در صفحه اول

en: Company
fa: شرکت

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: Company name
fa: نام شرکت

en: Organizations
fa: سازمان‌ها
