Trinion CRM (1.0.0) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text
ne: अक्षर

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: « First
ne: « पहिलो
