Trinion mail (1.0.0) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: E-mail
af: E-pos

en: Subject
af: Onderwerp

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Default
af: Verstek

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
