Trinion mail (1.0.0) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
