Trinion mail (1.0.0) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Subject
ar: الموضوع

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Default
ar: الافتراضي

en: Text
ar: نص

en: Files
ar: الملفات

en: Page
ar: الصفحة

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: From address
ar: من العنوان

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
