Trinion mail (1.0.0) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Subject
ast: Asuntu

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Text
ast: Testu

en: Files
ast: Ficheros

en: Page
ast: Páxina
