Trinion mail (1.0.0) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: E-mail
az: E-poçt

en: Subject
az: Mövzu

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Files
az: Fayllar

en: Page
az: Səhifə

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Emails
az: E-poçtlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
