Trinion mail (1.0.0) - en to be translation catalogue (16 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Subject
be: Тэма

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Text
be: Тэкст

en: Files
be: Файлы

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
