Trinion mail (1.0.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: delete
br: dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Password
br: Ger-tremen

en: Text
br: Testenn

en: Page
br: Pajenn
