Trinion mail (1.0.0) - en to cs translation catalogue (21 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Date
cs: Datum

en: Password
cs: Heslo

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Default
cs: Výchozí

en: Files
cs: Soubory

en: Page
cs: Stránka

en: Sender
cs: Odesílatel

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Offset
cs: Posun

en: Emails
cs: Emaily

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
