Trinion mail (1.0.0) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Subject
el: Θέμα

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Files
el: Αρχεία

en: Page
el: Σελίδα

en: Sender
el: Αποστολέας

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
