Trinion mail (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: E-mail
et: E-post

en: Subject
et: Teema

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Text
et: Tekst

en: Files
et: Failid

en: Page
et: Lehekülg

en: Sender
et: Saatja

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Emails
et: E-kirjad

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
