Trinion mail (1.0.0) - en to ht translation catalogue (13 entries)

en: Subject
ht: Sijè

en: Date
ht: Dat

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Files
ht: Fichye

en: Page
ht: Paj

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
