Trinion mail (1.0.0) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: E-mail
is: Netfang

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Text
is: Texti

en: Files
is: Skrár

en: Page
is: Síða

en: Sender
is: Sendandi

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Emails
is: Netföng

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
