Trinion mail (1.0.0) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: Text
kk: Текст

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
