Trinion mail (1.0.0) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്
