Trinion mail (1.0.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: - All -
my: - အားလုံး -
