Trinion mail (1.0.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: تدوین

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Text
fa: متن

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Page
fa: صفحه

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
