Trinion mail (1.0.0) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Files
ru: Файлы

en: Page
ru: Страница

en: Sender
ru: Отправитель

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Apply
ru: Применить

en: From address
ru: Адрес отправителя

en: Offset
ru: Пропустить

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: List is empty
ru: Список пуст

en: On page
ru: На странице
