Trinion mail (1.0.0) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: E-mail
se: Epoasta

en: Date
se: Dáhton

en: Password
se: Beassansátni

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Text
se: Teaksta

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
