Trinion mail (1.0.0) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Subject
uk: Тема

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Text
uk: Текст

en: Files
uk: Файли

en: Page
uk: Сторінка

en: Sender
uk: Відправник

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Offset
uk: Зміщення

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост
