Trinion mail (1.0.2) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Subject
ca: Assumpte

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Default
ca: Per defecte

en: Files
ca: Fitxers

en: Page
ca: Pàgina

en: Sender
ca: Remitent

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: From address
ca: Adreça del remitent

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -
