Trinion mail (1.0.2) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: E-mail
eu: E-posta

en: Subject
eu: Gaia

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Text
eu: Testua

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Page
eu: Orria

en: Sender
eu: Bidaltzailea

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
