Trinion mail (1.0.2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Subject
gu: વિષય

en: Date
gu: તારીખ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Emails
gu: ઇમેઇલો
