Trinion mail (1.0.2) - en to hi translation catalogue (20 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: delete
hi: मिटाएँ

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Subject
hi: विषय

en: Date
hi: तारीख

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Text
hi: लेख

en: Files
hi: दस्तावेज

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Sender
hi: प्रेषक

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
