Trinion mail (1.0.2) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: E-mail
id: Email

en: Subject
id: Judul

en: Date
id: Tanggal

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Text
id: Teks

en: Files
id: Berkas

en: Page
id: Halaman

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Emails
id: Surel

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
