Trinion mail (1.0.2) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: E-mail
ja: メール

en: Subject
ja: 件名

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Text
ja: テキスト

en: Files
ja: ファイル

en: Page
ja: ページ

en: Sender
ja: 送信者

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: From address
ja: 差出人アドレス

en: Offset
ja: オフセット

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順
