Trinion mail (1.0.2) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Files
km: ឯកសារ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
