Trinion mail (1.0.2) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Files
ku: پەڕگەکان

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
