Trinion mail (1.0.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Date
nl: Datum

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: Text
nl: Tekst

en: Files
nl: Bestanden

en: Page
nl: Pagina

en: Sender
nl: Afzender

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Apply
nl: Toepassen

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Emails
nl: E-mails

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
