Trinion mail (1.0.2) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Subject
oc: Objècte

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Default
oc: Per defaut

en: Text
oc: Tèxte

en: Files
oc: Fichièrs

en: Page
oc: Pagina

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
