Trinion mail (1.0.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Subject
os: Темæ

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
