Trinion mail (1.0.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Default
ro: Implicit

en: Files
ro: Fișiere

en: Page
ro: Pagina

en: Sender
ro: Expeditor

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent
